کاور بدنه و بادی فنس (PPF) برای چه کسانی مناسب است؟

امروزه پوشش‌های متفاوت و متنوعی برای اتومبیل‌ها بوجود آمده‌است. این پوشش‌ها بعنوان محافظ بدنه خودرو عمل کرده و مانع از آسیب‌های متفاوت به آن می‌شوند. کاور بدنه و بادی‌فنس PPF در حال حاضر جزو محبوب‌ترین این محافظان به حساب می‌آیند و با استقامت بالای خود، از اتومبیل شما نگهداری می‌کنند. البته کاور بدنه و بادی فنس PPF، علاوه بر شباهت بسیار زیاد، تفاوت‌هایی هم با یکدیگر دارند که در ادامه شما را با آنها آشنا می‌کنیم. کاور بدنه چگونه عمل می‌کند؟ به صورت کلی کاور بدنه در رنگ ها و طرح های مختلف و حتی در یک رنگ با طیف های مختلف به صورت متالیک و مات وجود دارد که این متنوع بودن رنگ های کاور باعث جذابیت هر چه بیشتر این خدمات شده است. یکی از دلایل اصلی استفاده از کاور تغییر ظاهر خودرو و به نوعی تغییر رنگ خودرو می باشد و در کنار تغییر رنگ و زیبایی، محافظتی نسبی نیز برای بدنه به همراه خواهد داشت. پوشش کاور مانند یک لایه چسبنده بوده که بر روی بدنه همراه با حرارت چسبیده می شود. مدت زمان دوام این لایه حدود 3 سال بوده، البته کاورهای باکیفیت طول عمر بیشتری دارند و تا 5 سال نیز دوام خود را حفظ می‌کنند. در صورتی که نیاز به حذف و یا برداشتن کاور از روی سطح بدنه داشته‌باشید، متخصصین مدوسالند بدون اینکه رنگ اصلی خودرو آسیب ببیند، کاور را از روی سطح رنگ جدا می‌کنند.

اما بادی فنس PPF چیست؟

بادی فنس PPF نیز جنسی شبیه به کاور بدنه دارد اما با این تفاوت که از خود رنگی نداشته و به صورت کلی شفاف است. بادی فنس انعکاس دهنده رنگ واقعی خودرو است و تغییری در ظاهر و رنگ خودروی شما ایجاد نکرده (تغییر آن جزیی است)، همچنین نصب آن به صورت مات و براق نیز امکان‌پذیر است. بعضی از برندهای PPF ویژگی خود ترمیمی هم دارند که در صورت آسیب‌های سطحی با حرارت، به حالت اولیه خود باز می گردند. دلیل استفاده از بادی فنس PPF محافظت حداکثری بدنه خودرو از آسیب های احتمالی است. این نوع پوشش به صورت چسبی و با حرارت و بخار نصب می شود و به همین ترتیب در صورت لزوم از روی سطح بدنه برداشته خواهد شد. این فرآیند با دقت و ظرافت کافی در مجموعه مدوسا انجام می‌شود تا شما مشتریان عزیز از سلامت بدنه خودروی اطمینان لازم را دریافت کنید. ما به دوستانی که علاقه مند به تنوع و تغییر در ظاهر خودروی خود هستند کاور بدنه و به دوستانی که به دنبال محافظت حداکثری می باشند، بادی فنس PPF را پیشنهاد می‌دهیم. برای دریافت مشاوره از مدوسالند می‌توانید همین حالا از طریق لینک واتساپ موجود در صفحه، با متخصصین مجموعه در ارتباط باشید.

نظر مشتریان

 بهترین خدمات دیتیلینگ و صفرشویی را  گرفتند.  هم خدمات عالی بوده همیشه و  هم برخورد پرسنل بسیار فوق العاده بوده. من به شدت راضی هستم.

اشکان رشدیه

مدت زیادی هست که مشتری مجموعه مدوسا هستم و همیشه عالی بودن و مخصوصا به عنوان صفرشویی و صافکاری PDR به دیگران معرفی کردم و همیشه معرفی خواهم کرد..

علیرضا بخشی

به عنوان مجموعه ای که خدمات ارزنده ارائه میده همیشه به دوستان و آشنایانم معرفی می‌کنم.

مجید محسنی

ما به خودرو شما خدمات ویژه ارائه می‌دهیم